Turniej Przyjaciół Brydża w Szczyrku
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 09, listopad 2015 07:54
- Jerzy Skwark
W trakcie XIV Młodzieżowego Festiwalu Brydżowego rozgrywanego w dn.6-8.11 w Szczyrku został rozegrany Turniej Przyjaciól Brydża zaliczany do klasyfikacji Grand Prix naszego Stowarzyszenia
Jerzy Skwark Marek Blat
Turniej Przyjaciół Brydża |
||||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii |
||||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik % | PKL | ||||||
1 | 67 | Jerzy Skwark Marek Blat |
13.0 11.0 |
SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 69.08 | 17 | |||||
2 | 26 | Grzegorz Plewniak Jacek Szczerbowski |
5.0 7.0 |
OP | JOCKER Oświęcim | 66.62 | 16 | |||||
3 | 29 | Andrzej Rzechuła Mirosław Krasowski |
1.5 1.5 |
MA | SMART Altkom Akademia | 63.96 | 15 | |||||
4 | 37 | Kazimierz Cios Kazimierz Lichawski |
11.0 11.0 |
SL | PZITB Bielsko-Biała | 62.73 | 14 | |||||
5 | 21 | Bogusław Mojżesz Piotr Matkowski |
4.0 13.0 |
SL | PZITB Bielsko-Biała PONAR SILESIA |
60.38 | 13 | |||||
6 | 69 | Henryk Chojnacki Radosław Lityński |
4.0 1.0 |
LD | MKS Bzura II Ozorków MKS Metalowiec II Łódź |
59.61 | 12 | |||||
7 | 18 | Bożena Budzyn Lesław Budzyn |
7.0 5.0 |
SL | 59.32 | 11 | ||||||
8 | 55 | Maciej Boczar Paweł Płocki |
1.5 1.5 |
MA | AZS UW Warszawa IV | 59.27 | 10 | |||||
9 | 12 | Waldemar Jaworski Janusz Buksa |
13.0 5.0 |
MP | Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów | 59.15 | 9 | |||||
10 | 43 | Bartosz Wolak Bartosz Wróbel |
1.0 1.0 |
MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | 58.74 | 8 | |||||
11 | 41 | Wojciech Ligman Piotr Konarski |
1.5 2.0 |
PM SL |
KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański BUKS MDK MOSM II Bytom |
58.28 | 7 | |||||
12 | 66 | Dominik Rajtar Bartosz Bunar |
1.0 1.0 |
MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | 58.23 | 6 | |||||
13 | 11 | Aleksy Swoboda Agnieszka Pietrzyk |
7.0 3.0 |
OP | MODERNALODZ.pl | 57.77 | 5 | |||||
14 | 78 | Mikołaj Dziubiński Kamil Huda |
1.5 1.5 |
SL | SENIOR II Katowice TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS |
57.71 | 4 | |||||
15 | 33 | Wiesław Puchała Mieczysław Madej |
5.0 3.0 |
SL | 57.12 | 4 | ||||||
16 | 23 | Łukasz Stworzewicz Piotr Kamiński |
1.0 4.0 |
SL MP |
56.98 | 4 | ||||||
17 | 76 | Jerzy Matura Leszek Suder |
3.0 |
SL | BUKS MDK MOSM II Bytom |
56.76 | 3 | |||||
18 | 62 | Tomasz Pawełczyk Grzegorz Kaleta |
2.0 7.0 |
SL | BUKS MDK MOSM I Bytom TCK Tarnowskie Góry |
56.69 | 3 | |||||
19 | 64 | Tadeusz Nędzi Tomasz Kuś |
7.0 7.0 |
SL | DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE | 56.25 | 3 | |||||
20 | 77 | Justyna Duszyńska Yan Shpuntou |
2.0 5.0 |
MA MP |
Wincor Nixdorf Cracovia |
55.34 | 3 | |||||
21 | 45 | Jakub Janasiak Krzysztof Maciak |
1.5 1.5 |
LD | MKS Metalowiec II Łódź | 54.75 | 3 | |||||
22 | 14 | Teresa Wojtusiak Ewa Dziubińska |
1.5 1.5 |
SL | SENIOR II Katowice | 54.74 | 3 | |||||
23 | 28 | Jerzy Stworzewicz Jerzy Ujma |
12.0 12.0 |
SL OP |
KONSTANTA Bielsko-Biała MICHALAK Kolonowskie |
54.50 | 2 | |||||
24 | 40 | Wiktor Pantak Filip Trojański |
1.5 1.0 |
SL MA |
SENIOR II Katowice AZS UW Warszawa III L |
53.59 | 2 | |||||
25 | 48 | Roman Madej Tytus Żurawski |
1.0 0.5 |
MP KP |
ZS 26 Bydgoszcz |
53.18 | 2 | |||||
26 | 17 | Paul Kokot Wojciech Okuniewski |
1.5 1.5 |
DS PM |
BKS Miles II Milicz TRÓJKA Gdynia |
53.15 | 2 | |||||
27 | 71 | Karol Maćkowiak Jan Sibilski |
5.0 |
WP | Dąbrówka One Niack Poznań Dąbrówka VII LO |
53.14 | 2 | |||||
28 | 16 | Anna Nożyńska Mariusz Bakalarski |
1.5 |
MA SL |
CORALILLOS Warszawa |
53.01 | 2 | |||||
29 | 15 | Jan Cieśliński Maciej Jankowski |
|
WP | Dąbrówka One Niack Poznań | 52.43 | 1 | |||||
30 | 46 | Jędrzej Hodor Radosław Morek |
1.5 1.5 |
MP | II LO Sobieski Kraków | 50.69 | 1 | |||||
31 | 63 | Halina Kaleta Michał Kaleta |
7.0 2.0 |
SL | TCK Tarnowskie Góry BUKS MDK MOSM I Bytom |
50.51 | 1 | |||||
32 | 13 | Józef Sordyl Leszek Krzeczek |
5.0 7.0 |
SL | PZITB Bielsko-Biała | 50.46 | 1 | |||||
33 | 53 | Kajetan Wroński Jan Jankowski |
1.5 1.5 |
WP | Dąbrówka VII LO | 50.37 | 1 | |||||
34 | 70 | Dariusz Syncerek Milan Chyliński |
1.5 1.5 |
LD | MKS Bzura II Ozorków | 50.18 | 1 | |||||
35 | 31 | Włodzimierz Rutkowski Marek Wrocławski |
3.0 3.0 |
MA | MILAN Milanówek | 49.99 | ||||||
36 | 74 | Ester Vilimkova Julie Tomastikova |
|
49.60 | ||||||||
37 | 27 | Adrian Kużel Maciej Racewicz |
1.0 1.0 |
PM DS |
KBS Miłkowice II Miłkowice |
49.54 | ||||||
38 | 22 | Marcin Wasłowicz Michał Klichowicz |
1.5 2.5 |
PM LD |
TRÓJKA Gdynia |
49.07 | ||||||
39 | 47 | Mikołaj Jankowski Patryk Morawski |
1.0 |
WP | Dąbrówka One Niack Poznań Dąbrówka Ciotto Poznań |
48.71 | ||||||
40 | 42 | Mateusz Bartosik Łukasz Bartosik |
1.0 |
LD | MKS Metalowiec II Łódź MKS Metalowiec III Łódź |
48.66 | ||||||
41 | 56 | Krystian Bojeczko Filip Czaplicki |
1.0 1.5 |
PM MA |
TRÓJKA Gdynia |
48.62 | ||||||
42 | 39 | Arkadiusz Poziemski Michał Drankiewicz |
1.5 2.0 |
DS | AZS Wratislavia VI AZS Wratislavia XV |
48.28 | ||||||
43 | 49 | Dagobert Żarczyński Cyprian Herl |
0.5 |
DS | BKS Miles II Milicz | 47.45 | ||||||
44 | 68 | Jakub Ryczan Mateusz Czerwień-Knora |
0.5 |
SL | SENIOR II Katowice | 46.90 | ||||||
45 | 73 | Dominik Solc Adam Janas |
|
CZE | 46.53 | |||||||
46 | 44 | Łukasz Bielejewski Michał Pilawski |
0.5 0.5 |
WP | Dąbrówka Ciotto Poznań | 45.50 | ||||||
47 | 32 | Tadeusz Dudziak Tadeusz Szendzielarz |
4.0 5.0 |
SL | PZITB Bielsko-Biała | 45.48 | ||||||
48 | 50 | Jerzy Matyjaszek Szymon Biedrzycki |
1.5 |
SL DS |
KBS Miłkowice II Miłkowice |
44.82 | ||||||
49 | 54 | Jarosław Walczak Joanna Kokot |
2.0 1.0 |
LD DS |
MKS Bzura II Ozorków BKS Miles II Milicz |
44.81 | ||||||
50 | 24 | Bogdan Bialik Stanisław Waliczek |
2.0 3.0 |
SL | 44.68 | |||||||
51 | 35 | Adam Pigulski Mirosław Syncerek |
1.5 1.5 |
DS LD |
KBS Miłkowice II Miłkowice MKS Metalowiec II Łódź |
44.64 | ||||||
52 | 20 | Tomasz Kiełbasa Paweł Hulanicki |
1.0 1.5 |
MA | AZS UW Warszawa III L | 43.69 | ||||||
53 | 72 | Izabela Radomska Barbara Superson |
1.5 1.5 |
MP | II LO Sobieski Kraków | 43.65 | ||||||
54 | 30 | Martin Kaleta Dominik Caus |
0.5 0.5 |
SL | BUKS MDK MOSM II Bytom | 43.50 | ||||||
55 | 59 | Mikołaj Tomalik Jonatan Chrobak |
0.5 |
SL | 42.93 | |||||||
56 | 60 | Kacper Wieczorkowski Hieronim Dzieślewski |
0.5 0.5 |
MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | 42.74 | ||||||
57 | 38 | Wiktoria Hałas Piotr Kopeć |
1.0 0.5 |
SL DS |
SENIOR II Katowice AZS Wratislavia XIV |
42.64 | ||||||
58 | 51 | Marian Woźniak Piotr Czechak |
3.0 0.5 |
SL | TB SCAFOM-RUX.pl Szombierki DM UKS SENIOR II Katowice |
42.52 | ||||||
59 | 58 | Karolina Kręcioch Anna Buras |
|
SL | 42.18 | |||||||
60 | 25 | Sebastian Kopacz Łukasz Mazurkiewicz |
0.5 |
DS | AZS Wratislavia VI | 40.64 | ||||||
61 | 19 | Arkadiusz Kowal Magdalena Lorek |
1.0 |
SL | BUKS MDK MOSM II Bytom SENIOR II Katowice |
40.59 | ||||||
62 | 34 | Michał Tomalka Kajetan Zimny |
|
SL | BUKS MDK MOSM II Bytom SENIOR II Katowice |
39.21 | ||||||
63 | 65 | Sebastian Wojtczak Małgorzata Bielińska |
|
LD | MKS Metalowiec III Łódź | 37.71 | ||||||
64 | 52 | Gabriela Kisielewska Weronika Tarnawska |
|
MP | UKS Olimpia Dwójka Kraków | 37.26 | ||||||
65 | 61 | Paweł Hermansdorfer Jan Michałowski |
|
SL | SENIOR II Katowice | 35.85 | ||||||
66 | 36 | Adam Suchodolski Dominik Krajnik |
2.5 1.5 |
PM | GAME OVER Gdańsk TRÓJKA Gdynia |
35.82 | ||||||
67 | 79 | Maria Kopczyńska Mariana Hernandez |
|
PD | 34.02 | |||||||
68 | 57 | Julia Bojanowska Zofia Duda |
|
LD | MKS Metalowiec III Łódź | 33.44 |
Wyniki turnieju z dnia 02.11.2015r.
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 02, listopad 2015 20:42
- Adrian
W rozdaniu 20 były błędy bardzo proszę o sprawdzenie swoich zapisów,
Krzysztof Góra Agnieszka Pietrzyk
Komunikat Zarządu BSBS
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 26, październik 2015 07:05
- Jerzy Skwark
KOMUNIKAT Z POSIEDZENIA ZARZĄDU BSBS z dn.22.09.2015
1.Zarząd Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego postanowił utrzymać składkę członkowską do Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego na poziomie 25 zł. Składka jest identyczna dla wszystkich członków Stowarzyszenia i nie podlega żadnym ulgom.
Opłatę tą należy wnieść do dnia 30.12.2015r. na konto BSBS lub w trakcie turniejów poniedziałkowych u Adriana.
2. Zarząd ustanowił jednolite wpisowe do turniejów poniedziałkowych w wysokośći:
a) 15 zł opłata normalna
b) 10 zł. opłata zniżkowa (kobiety, senior uk. 66 lat, nestor)
c) 5 zł. młodzież
d) Opłata dla osób nie będących członkami Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego jest większa o 5 zł.
3. Zarząd postanowił kwotę wpisowego do turniejów podzielić w następujący sposób.
a) 50 zł. opłata na rzecz Beskidzkiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego ( Fundusz punktacji długofalowej BSBS, modernizacja i wymiana sprzętu)
b) Pozostałe pieniądze podzielić w stosunku 55/45 na nagrody i honorarium sędziego.
c) Do 20 par w turnieju wypłacane będą dwie nagrody, a powyżej 20 par trzy nagrody.
d) Wcześniejsze postanowienia co do nagody specjalnej tracą ważność. Wypłacane będą zawsze nagrody dla pierwszych dwóch lub trzech par w turnieju.
4. Nagrody dla najlepszych zawodników klasyfikacji długofalowej wszystkich turniejów w roku 2015
a) Puchar za pierwsze miejsce
b) Nagrody ksiązkowe i dyplomy dla conajmniej sześciu najlepszych zawodników.
5. Zarząd przychylnie ustosunkował się do organizowanych rozgrywek w dniach 6-10.11.2015r. związanych z ogólnopolskim brydżem młodzieżowym.
a) XIV Młodzieżowy Festiwal Brydżowy 6-8.11.2015
b) Turniej Przyjqciół Brydża 8.11.2015 zaraz po uroczystej ceremoni zakończenia Festiwalu ok. godz. 10.30. Turniej ten będzie zaliczany do cyklu GP BSBS
c) Rozgrywki kadrowe w dniach 8-10.11.2015 w kategoriach U-15, U-20, U-25 i Juniorki.
d) III Kursokoferencji Trenerów i Instruktorów Brydża Młodzieżowego
e) W trakcie trwania turnieju Przyjaciół Brydża zostanie rozegrany dodatkowo wielomecz brydżowy najlepszych zawodników Festiwalu w kategoraich U-15, U-20 i U-28
f) Wszystklie informacje można przeczytać na oficjalnej stronie zawodów http://www.festiwal.brydzystow.pl
6.Zarząd postanowił o organizacji Noworocznego Turnieju Brydża Sportowego im. Zbigniewa Durańczyka w dniu 2 stycznia w Hotelu Beskidy Park pod Szyndzielnią.o godz. 11.00.
a) w trakcie trwania zawodów zostaną wręczone nagrody w klasyfikacji długofalowej GP BSBS
b) w trakcie trwania zawodów zostaną wręczone nagrody w klasyfikacji całorocznej
7. Zarząd omówił temat rozgrywek Ligi Okręgowej i postanowił, że w sezonie 2015/2016
a) Nagroda Główna dla zwycięskiej drużyny wynosić będzie 500 zł. Drużyna także dostanie puchary dla najlepszych zawodników w ilości 4.
b) Zarząd postanowił dostosować rozgrywki do systemu Polski Związku Brydża Sportowego i wprowadzić ułamkową tabelkę VP.
Niniejsze postanowienia wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2016
Wyniki turnieju z dnia 26.10.2015r.
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 26, październik 2015 20:37
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY
Krzysztof Sałaj Mieczysław Madej
Wyniki turnieju z dnia 19.10.2015r.
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 19, październik 2015 19:08
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY
Bogusław Mojżesz Leszek Krzeczek
Więcej artykułów…
Podkategorie
Dane Stowarzysznia
Doliny Miętusiej 8/1143-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664
Numer konta
PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247Kontakt
Adrian Bakalarze-mail: bakadrian@interia.pl