Wyniki KMP Luty 2013

KMP LUTY PKL-e naliczę jak wrócę z Orlego Gniazda:)


  

Jerzy Michałek                   Jerzy Stworzewicz

M-CE NR                                        +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
---------------------------------------------------------------------------
  1  15 Jerzy Michałek    18.0 SL  05718 S          65.10  18
        Jerzy Stworzewicz  7.0 SL  07475 N  
  2  22 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL  03124 S          61.07  14
        Krzysztof Gacek    2.5 SL  10344    
  3  14 Roman Mosór        4.0 SL  03379 S          58.52  10
        Adam Kuklewicz     2.5 SL  03295 N  
  4  10 Jacek Szczerbowski 4.0 SL  03529            56.27  7
        Grzegorz Plewniak  4.0 SL  03434    
  5  18 Kazimierz Cios     7.0 SL  03104 S          56.23  5
        Leszek Krzeczek    7.0 SL  03281 N  
  6  11 Józef Sordyl       4.0 SL  13138 S          56.11  3
        Adam Pietrzak      7.0 SL  03426 S  
  7  13 Krzysztof Sałaj    0.5 SL  15846            54.57  3
        Mieczysław Madej   2.5 SL  08532    
  8  12 Janusz Kozula      4.0 SL  07343 N          53.81  2
        Zbigniew Mańdok    4.0 SL  07369 S  
  9   7 Tomasz Kuś         7.0 SL  03300 S          52.20  2
        Krzysztof Szymala  4.0 MP  03541    
 10   8 Andrzej Gajewski   0.0 SL                   51.95  2
        Henryk Skrzyp      0.0 SL           

     20 Andrzej Starzyk    4.0 SL  15336            51.95  1
        Janusz Buksa       4.0 SL  09797 S  
 12  19 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL  11087 S    -0.61 50.42  1
        Bolesław Ficek     0.0 SL           
 13  21 Waldemar Jaworski  7.0 SL  09828            49.64  1
        Jerzy Skwark       7.0 SL  03497    
 14   5 Kazimierz Anaszko  2.5 SL  07279 S          48.74  1
        Jerzy Rebajn       2.5 SL  03461 N  
 15   9 Agata Szatan       1.5 SL  12771 K          48.04  1
        Dariusz Szatan     1.5 SL  12772    
 16  17 Leszek Jaworski    7.0 SL  03214            47.55  1
        Katarzyna Parcia   2.0 SL  13573 K  
 17  23 Jadwiga Mysłowska  0.0 SL        K          47.22  1
        Jadwiga Wysocka    0.0 SL        K  
 18   2 Andrzej Kucybała   0.0 SL                   46.42  1
        Piotr Vinci        0.0 SL           
 19  16 Leszek Zieliński   0.0 SL  13422 S    -0.61 45.93  1
        Marian Pająk       0.0 SL           
 20  24 Tomasz Kłys        2.5 SL  09835            45.54  1
        Jan Pustelnik      7.0 SL  03449 S  

 21   6 Bogdan Bialik      0.5 SL  15974            42.12  1
        Tadeusz Nędzi      7.0 SL  03387 S  
 22   1 Bożena Budzyn      7.0 SL  03076 KS   -0.30 41.18  1
        Lesław Budzyn      4.0 SL  03077 S  
 23   3 Leon Smyczyński    0.0 SL  13421 S          36.41  1
        Andrzej Kochmański 0.0 SL        S  
 24   4 Józej Brutkowski   2.0 SL                   31.49  1
        Kazimierz Marian   0.0 SL           
                         -----
               Suma WK = 167.0

Wyniki Otwartych Mistrzostw Skoczowa z dnia 10.02.2013r.

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  11 Agnieszka Pietrzyk   1.5 OP  15120 K          58.33  13    
        Marek Dusza          2.5 OP  15119    
  2  18 Artur Guła          13.0 SL  03184            57.64  10    
        Mikołaj Taczewski   13.0 SL  03549    
  3   9 Maksymilian Chodacki 1.5 SL  14619 J          56.94   8    
        Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ

 

Czytaj więcej: Wyniki Otwartych Mistrzostw Skoczowa z dnia 10.02.2013r.

Wyniki 04.02.2013

TURNIEJ LOKALNY MAXY
 
M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  11 Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N          65.00  13    
        Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S  
  2  14 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S    +1.85 58.32  11    
        Waldemar Jaworski    7.0 SL  09828    
  3  26 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S          57.56   9    
        Stanisław Kulka      0.0 SL           
  4  19 Bogdan Bialik        0.5 SL  15974            56.96   7    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
  5  21 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S          56.74   5    
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
  6  12 Jerzy Miś            4.0 SL  03370            56.39   3    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  7   2 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          55.94   3    
        Krzysztof Szymala    4.0 SL  03541    
  8  18 Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529            55.77   2    
        Grzegorz Plewniak    4.0 SL  03434    
  9   7 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S          54.70   2    
        Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S  
 10   4 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          53.88   2    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  

 

Czytaj więcej: Wyniki 04.02.2013

Beskidzki Szlem

Serdecznie zapraszamy na brydża i wspólną integrację.

Wszystkie informacje w załączniku.

Wyniki GP BSBS z dnia 28.01.2013

GP BSBS STYCZEŃ

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  16 Marek Blat           7.0 SL  12474            61.56  16    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  2   9 Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525            60.99  14    
        Jerzy Ujma           7.0 SL  03562    
  3  11 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          58.51  11    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  4  17 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S          56.06   8    
        Andrzej Starzyk      4.0 SL  15336    
  5  22 Mariusz Bakalarski   0.5 SL  13992            55.43   6    
        Beata Madej          0.0 SL        K  
  6   3 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS         53.96   4    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
  7   1 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          52.92   3    
        Krzysztof Szymala    4.0 MP  03541    
  8  24 Jerzy Miś            4.0 SL  03370            52.46   3    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  9  15 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          51.81   2    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 10   5 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          51.42   2    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  

 

Czytaj więcej: Wyniki GP BSBS z dnia 28.01.2013

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Doliny Miętusiej 8/11
43-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl