Wyniki KMP Styczeń
- Szczegóły
- Utworzono: wtorek, 15, styczeń 2013 01:46
- Adrian
Zbigniew Durańczyk Krzysztof Gacek
KMP STYCZEŃ 2013
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
1 19 Krzysztof Gacek 2.5 SL 10344 +0.91 59.62 18
Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S
2 24 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 58.41 14
Marek Blat 7.0 SL 12474
3 17 Leszek Jaworski 7.0 SL 03214 +0.91 58.16 10
Tomasz Kłys 2.5 SL 09835
4 16 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S 57.84 8
Janusz Wardas 2.5 SL 07424
5 15 Krzysztof Szymala 4.0 MP 03541 +0.91 57.54 6
Piotr Kamiński 2.5 MP 10616 S
6 6 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S 57.52 4
Joanna Brede 4.0 SL 09794 K
7 8 Jerzy Michałek 18.0 SL 05718 S 56.26 3
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
8 5 Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N 55.41 3
Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S
9 20 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S 54.79 2
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
10 12 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS 52.70 2
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 S
Wyniku turnieju z 7 stycznia 2013
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 07, styczeń 2013 20:21
- Adrian
TURNIEJ LOKALNY MAXY
Janusz Buksa/Johny/ Z lewej Andrzej Starzyk
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
1 21 Janusz Buksa 4.0 SL 09797 S 64.14 14
Andrzej Starzyk 4.0 SL 15336
2 11 Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S 60.97 12
Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 07339 N
3 1 Józef Brutkowski 2.0 SL 11960 S 57.67 9
Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S
4 3 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S 55.12 7
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
5 23 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S +1.11 53.44 5
Joanna Brede 4.0 SL 09794 K
6 13 Jerzy Michałek 18.0 SL 05718 S 52.00 3
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
7 6 Leszek Jaworski 7.0 SL 03214 51.67 3
Tomasz Kłys 2.5 SL 09835
8 22 Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 S 51.40 2
Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS
9 17 Piotr Kamiński 2.5 MP 10616 S 51.28 2
Tomasz Kadłubicki 2.5 SL 03229
10 8 Agata Szatan 1.5 SL 12771 K 51.13 2
Dariusz Szatan 1.5 SL 12772
Zdjęcia
- Szczegóły
- Utworzono: niedziela, 30, grudzień 2012 13:37
- Jerzy Skwark
W Galerii znajdują sie zdjęcia z turnieju Sylwestrowego jak i z turnieju z 1.10.2012 zapraszamy do oglądania
Grand Prix BSBS 2012r
- Szczegóły
- Utworzono: środa, 02, styczeń 2013 07:13
- Jerzy Skwark
Jerzy Stworzewicz wspólnie z Jerzym Michałkiem zajął Im w klasyfikacji długofalowej Grand Prix BSBS za 2012r
Turniej Sylwestrowy 2012 Wyniki
- Szczegóły
- Utworzono: sobota, 29, grudzień 2012 14:44
- Adrian
TURNIEJ SYLWESTROWY O PUCHAR PREZESA PWS KONSTANTA
J.Skwark J.Kliszcz-Prezes PWS Konstanta Zwycięzcy turnieju o Puchar PWS Kostanta
i Z.Durańczyk BSBS M.Nowakowski A.Zmudziński
IIm w srodku J.Stworzewicz-W.Jaworski IIIm M.Podsiadło-B.Mojżesz
Nagroda za miejsce 4 -uścisk dłoni Prezesa
J.Ujma-A.Sejud
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
1 29 Marek Nowakowski 7.0 SL 03393 62.41 18
Adam Żmudziński 24.0 DS 01776
2 9 Waldemar Jaworski 7.0 SL 09828 61.87 17
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
3 26 Bogusław Mojżesz 4.0 SL 03374 61.73 16
Mariusz Podsiadło 7.0 SL 07440
4 6 Jerzy Ujma 7.0 SL 03562 61.11 14
Aleksander Sejud 7.0 SL 03481
5 44 Andrzej Bacik 7.0 SL 03034 S 57.68 13
Jacek Radomski 7.0 SL 03454
6 5 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S 57.54 12
Aleksy Swoboda 4.0 SL 03525
7 31 Kazimierz Zdebski 1.5 SL 10925 57.13 11
Jerzy Cholewa 2.5 SL 03092 S
8 55 Zbigniew Papierniak 12.0 MP 05307 55.97 9
Adam Robak 12.0 SL 03464
9 25 Adam Kuklewicz 2.5 SL 03295 N 55.90 8
Roman Mosór 4.0 SL 03379 S
10 43 Andrzej Sładki 7.0 SL 03499 S 55.42 7
Jan Styczyński 4.0 SL 07501
11 53 Artur Guła 13.0 SL 03184 54.32 6
Zbigniew Guła 7.0 SL 03185
12 7 Tadeusz Biskup 4.0 SL 03063 53.77 4
Rudolf Zając 7.0 SL 03616 S
15 Zbigniew Niziołek 2.0 SL 11397 53.77 4
Marek Żywioł 1.0 SL 15331
14 27 Andrzej Hermansdorfer 4.0 SL 12846 53.70 4
Ryszard Łazikiewicz 4.0 SL 03322 S
15 39 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S 53.64 3
Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S
52 Joanna Brede 4.0 SL 09794 K 53.64 3
Joanna Sroka 2.0 WP 10591 KJ
17 35 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S 53.50 3
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
18 3 Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S 53.22 3
Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N
19 20 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S 52.88 3
Jan Szybalski 2.5 SL 03526 S
20 28 Krzysztof Gacek 2.5 SL 10344 52.67 2
Krzysztof Szymala 4.0 SL 03541
21 46 Marek Blat 7.0 SL 12474 51.99 2
Łukasz Brede 13.0 MA 04109
4 Marian Gacek 2.5 SL 03144 S 51.99 2
Janusz Raszka 2.0 SL 03458
23 36 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 51.78 2
Marek Witek 18.0 SL 07431
24 19 Józef Brutkowski 2.0 SL 11960 S -0.74 51.59 2
Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S
25 12 Bogdan Macierzyński 1.5 SL 11956 S 51.23 1
Andrzej Mrowiec 2.0 SL 11957 S
13 Jerzy Miś 4.0 SL 03370 51.23 1
Jerzy Mojżesz 2.5 SL 03375 S
27 51 Agata Szatan 1.5 SL 12771 K 51.17 1
Dariusz Szatan 1.5 SL 12772
28 1 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S 50.96 1
Janusz Wardas 2.5 SL 07424
29 23 X. Gawron 0.0 SL 50.48
X. Iwański 0.0 SL
30 49 Stanisław Waliczek 2.5 SL 07422 S 50.00
Leszek Zieliński 0.0 SL 13422 S
31 24 Bogdan Bialik 0.5 SL 15974 49.18
Tomasz Kłys 2.5 SL 09835
32 18 Elżbieta Twardowska 1.5 SL 11882 KJ 48.97
Maksymilian Chodacki 1.5 SL 14619 J
33 47 Janusz Buksa 4.0 SL 09797 S 48.83
Andrzej Starzyk 4.0 SL 15336
34 14 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 07144 S 48.56
Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 07421 S
42 Wiesław Puchała 4.0 SL 07443 S 48.56
Krzysztof Sałaj 0.5 SL 15846
36 30 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S 48.29
Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S
37 10 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 07339 N 47.60
Janusz Kozula 4.0 SL 07343 N
38 34 Edward Ciesielski 2.0 SL 13791 47.19
Jolanta Jakubiec 1.5 SL 12727 K
39 48 Mariusz Bakalarski 0.5 SL 13992 46.64
Stanisław Kulka 0.0 SL
40 21 Bolesław Ficek 0.0 SL 46.43
Jakub Ficek 0.0 SL
41 38 Tadeusz Owcarz 0.0 SL 09872 S 46.36
Janusz Hamryszak 0.0 SL
42 33 Grzegorz Plewniak 4.0 SL 03434 46.16
Artur Janeczko 4.0 SL 11128 J
43 45 Mariusz Maruszczyk 1.5 SL 11917 45.95
Stanisław Drabczyk 4.0 SL 09952 S
44 16 Marian Wrona 4.0 SL 14155 N 45.82
Zdzisław Wróbel 4.0 SL 03611 S
45 17 Krzysztof Kozioł 4.0 SL 09843 45.06
Robert Kulka 7.0 SL 03297 N
46 41 Leszek Jaworski 7.0 SL 03214 44.65
Mieczysław Madej 2.5 SL 08532
32 Ryszard Kiełczewski 18.0 SL 06274 S 44.65
Kacper Kacperski 2.0 MA 14481 J
48 54 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS 44.38
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 S
49 8 Agnieszka Pietrzyk 1.5 OP 15120 K 44.10
Krzysztof Góra 4.0 SL 02650
50 56 Roman Goszcz 4.0 SL 03168 43.90
Zbigniew Michalski 7.0 SL 07372
51 2 Andrzej Kochmański 0.0 SL S 43.28
Leon Smyczyński 0.0 SL 13421 S
52 37 Kazimierz Płusa 4.0 SL 07310 41.77
Kazimierz Róg 7.0 SL 03472 S
53 50 X. Kozik 0.0 SL 39.64
Jurek Danel 0.0 SL
54 11 Ewa Rosikoń 0.0 SL KS 38.00
Władysław Rosikoń 0.0 SL
55 22 A. Gajewski 0.0 SL +2.62 36.91
X. Juraszek 0.0 SL
56 40 Jadwiga Bakalarska 0.5 SL 14307 K 36.69
Jarosław Szymla 0.5 SL 15430 J
-----
Suma WK = 462.0
Więcej artykułów…
Podkategorie
Dane Stowarzysznia
Doliny Miętusiej 8/1143-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664
Numer konta
PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247Kontakt
Adrian Bakalarze-mail: bakadrian@interia.pl