Turniej Lokalny 02.04.2012

TURNIEJ LOKALNY
BAROMETR MAXY

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  10 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S    +0.46 62.41  15    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  2   9 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          61.58  13    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  3  23 Marek Blat           7.0 SL  12474            60.24  10    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
  4  15 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J    +1.11 59.87   8    
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
  5   2 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          56.60   6    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  6  13 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336      +1.11 53.33   3    
        Katarzyna Michałek   7.0 SL  03356 K  
  7  12 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374            52.83   3    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  8  25 Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525      +1.11 51.31   3    
        Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529    
  9  18 Bogdan Bialik        0.0 SL                   50.98   2    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 10  14 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S    -0.56 50.96   2    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  

 11  24 Jerzy Miś            4.0 SL  03370      +1.11 50.44   1    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 12  21 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835            49.80   1    
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
 13   4 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S    -0.56 49.44   1    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 14   3 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          49.26  
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 15   1 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N          48.89  
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 16  16 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            48.35  
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
 17  19 Maciej Mendrek       0.0 SL  14533            47.68  
        Józef Mendrek        0.0 SL  15847    
 18  17 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K          47.37  
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 19  22 Janusz Hamryszak     0.0 SL             +1.11 47.00  
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  
 20   5 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          46.43  
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  

 21   6 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S    +1.11 46.09  
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
 22  20 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          45.32  
        Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S  
 23   8 Roman Mosór          2.5 SL  03379 S    +1.11 42.53  
        Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N  
 24  11 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S    +1.11 40.71  
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
 25   7 Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S    +1.11 40.30  
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
                           -----
                 Suma WK = 199.0

Liga Wyniki IX zjazdu

Wyniki  IX  Zjazdu  Ligi  Okręgowej  z  dn. 31.03.2012 r.
 A}  Wyniki  IX   Zjazdu :
1. WODOCIĄGI   B-B  -  BESKID   Andrychów     13 : 17
2. BOSMAL      B-B  -  BIESY    Czechowice     8 : 22
3. TRYTON  Skoczów  -  HEJNAŁ  Kęty           12 : 18
4. OLIMPIJCZYK  B-B -  ALERT   Oświęcim       13 : 17
5. ALERT  Oświęcim  -  BESKID   Andrychów      9 : 21
6. WODOCIAGI  B-B   -  BOSMAL  B-B            10 : 20
7. OLIMPIJCZYK B-B  -  MASKÓR  Żywiec         15 : 15
8. BIESY Czechowice - TRYTON  Skoczów         14 : 16

 B}  Tabela  Ligi  Okręgowej  po  IX  Zjeżdzie ;
      1.  BESKID         Andrychów        289  pkt.
      2.  WODOCIĄGI      Bielsko-Biała    274
      3.  ALERT          Oświęcim         265
      4.  BOSMAL         Bielsko-Biała    259
      5.  TRYTON         Skoczów          256
      6.  MASKÓR         Żywiec           219
      7. BIESY           Czechowice       208  
      8. OLIMPIJCZYK     Bielsko-Biała    185
      9. HEJNAŁ          Kęty             155

C}  Zaległy  mecz   BIESY  -  OLIMPIJCZYK
D}  FINAŁ   4  najlepszych   drużyn   odbędzie  się  14.04.2012 r.
 

 

19 Marzec Cavendish Uśredniony

TURNIEJ LOKALNY
CAVENDISCH UŚREDNIONY

M-CE NR                                          +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
  1   4 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S           62.45  14    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  2  23 Agata Szatan         1.5 SL  12771 K           44.00  12    
        Dariusz Szatan       1.5 SL  12772    
  3  15 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S           41.82  10    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  4   3 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S           35.82   8    
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
  5   7 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N           22.09   5    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  6  10 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S           21.18   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  7  16 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532      +2.60  20.51   3    
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
  8  18 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S           19.91   3    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
  9  12 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S           19.55   2    
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
 10   8 Bogdan Bialik        0.0 SL                    10.45   2    
        Marian Gacek         2.5 SL  03144 S  

 11   1 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S            2.55   1    
        Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S  
 12  17 Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S            2.36   1    
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 13  13 Stanisław Kulka      0.0 SL             +2.60  -5.40   1    
        Kazimierz Łoziński   0.5 SL  12768 S  
 14  20 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S           -8.27
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 15   9 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS   +2.60 -12.13
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 16   5 Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529            -12.82
        Grzegorz Plewniak    4.0 SL  03434    
 17  19 Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S          -13.73
        Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843    
 18   2 Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S    +2.60 -14.95
        Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N  
 19  25 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374      +2.60 -18.04
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
 20   6 Janusz Hamryszak     0.0 SL                   -19.73
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  

 21  21 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          -20.64
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
 22  24 Zenon Gadt           0.0 SL        N    +2.60 -30.04
        Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S  
 23  22 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S    +2.60 -30.22
        Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336    
 24  14 Tadeusz Tkaczyk      2.5 SL  03551 N    +2.60 -32.04
        Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S  
 25  11 Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K    +2.60 -61.31
        Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K  
                           -----
                 Suma WK = 180.5

Wyniki GP BSBS 26 marzec 2012

TURNIEJ LOKALNY
GP BB MAXY

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  21 Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440            62.27  13    
        Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374    
  2  11 Jerzy Miś            4.0 SL  03370            61.17  11    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  3  16 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S          57.10  10    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  4  12 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          56.36   8    
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
  5  14 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S          55.96   6    
        Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S  
  6  13 Marek Blat           7.0 SL  12474            55.67   4    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  7   8 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          55.64   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  8  19 Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S          54.93   3    
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
  9   9 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S          53.16   2    
        Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S  
 10  27 Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846            53.02   2    
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    

      5 Tomasz Kłys          2.5 SL  09835            53.02   2    
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
 12  25 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS         52.82   1    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 13  18 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            52.02   1    
        Wiesław Kamiński     2.5 SL  02287    
 14  15 Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525            50.59   1    
        Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S  
 15  26 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K          50.31
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 16  10 Tadeusz Zawada       0.5 SL  15338 S          50.17
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 17  23 Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S          48.93
        Marian Pająk         0.0 SL           
 18   6 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          47.91
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
 19  24 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            47.06
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  
 20   1 Bogdan Bialik        0.0 SL  15974            46.89
        Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S  

 21   3 Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ         45.99
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 22   2 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          45.78
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 23  17 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S          45.13
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 24   4 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          44.80
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 25  28 Stanisław Kulka      0.0 SL                   44.11
        Kazimierz Łoziński   0.5 SL  12768 S  
 26   7 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S          43.85
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 27  20 Bolesław Ficek       0.0 SL             -0.19 38.39
        Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S  
 28  22 Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ         26.76
        Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J  
                           -----
                 Suma WK = 177.0

II Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczeniowych Klasyfikacja Długofalowa

Mistrzowie Polski Środowisk Ubezpieczeniowych 2012

od lewej ;J.Skwark organizator:

2m .J.Poznar PZU 3m.J.Brede Aviva !1mZ.Kulesza PZU Adam Sankowski Prezes PIPUiR

 

II MIstrzostwa Polski
Środowisk Ubezpieczeniowych
Szczyrk,16-18.03.2012r.
Klasyfikacja Długofalowa Środowisk Ubezpieczeniowych

m-ce    nazwiska                 RAZEM   1   2  3
---------------------------------------MAX-IMP-TEAM------
   1  Z Kulesza          7.0 WP      88  37  35   16
       J Poznar            4.0 DS      88  37  35   16
   3  J Brede             4.0 SL      86  18  31   37
   5  M Tyszownicki    7.0 MP      64  26  18   20
      M Lankosz         7.0 MP      64  26  18   20
   7  W Stolarz         0.0 NZ      54  12  22   20
      W Skrzyszowski 7.0 MP      54  12  22   20
   9  P Suchodół       4.0 MA      53  22   6   25
      M Rejchert        0.0 MA      53  22   6   25
  11  M Goss           2.0 PM      44  16  16   12
      A Adamczak     0.0 NZ      44  16  16   12
  13  P Kita            0.0 PM      34   8  14   12
      R Durbacz       0.0 NZ      34   8  14   12
  15  A Sankowski  0.0 NZ      20   4  12    4
      P Sankowski    0.0 NZ      20   4  12    4
  17  H Kopernok    4.0 SL      14   6   8   
      A Kuźnar         0.0 NZ      14   6   8   
  19  B Kania          0.0 NZ       8   2   2    4
      M Kubale         0.0 NZ       8   2   2    4
      
 
II MIstrzostwa Polski
Środowisk Ubezpieczeniowych
Szczyrk,16-18.03.2012r.
Klasyfikacja długofalowa Wszystkich Uczestników

m-ce    nazwiska                 RAZEM   1   2  3
---------------------------------------MAX-IMP-TEAM------
   1  J Skwark          7.0 SL     107  42  40   25
      M Witek          18.0 SL     107  42  40   25
   3  Z Kulesza         7.0 WP      88  37  35   16
      J Poznar          4.0 DS      88  37  35   16
   5  T Kuś             7.0 SL      86  29  20   37
      A Pietrzak        7.0 SL      86  29  20   37
      Ł Brede          12.0 MA      86  18  31   37
      J Brede           4.0 SL      86  18  31   37
   9  M Dusza           2.5 OP      69  14  24   31
      A Pietrzyk        1.5 OP      69  14  24   31
  11  M Tyszownicki     7.0 MP      64  26  18   20
      M Lankosz         7.0 MP      64  26  18   20
  13  K Góra            4.0 SL      58      27   31
      J Sieczkowski     0.0 NZ      58      27   31
  15  W Stolarz         0.0 NZ      54  12  22   20
      W Skrzyszowski    7.0 MP      54  12  22   20
  17  P Suchodół        4.0 MA      53  22   6   25
      M Rejchert        0.0 MA      53  22   6   25
  19  M Goss            2.0 PM      44  16  16   12
      A Adamczak        0.0 NZ      44  16  16   12
  21  M Chodacki        1.0 SL      41  33        8
  22  P Kita            0.0 PM      34   8  14   12
      R Durbacz         0.0 NZ      34   8  14   12
  24  P Szarowski       1.0 SL      33  33       
  25  M Klichowicz      2.0 LD      28  10  10    8
      K Jachymski       2.0 LD      28  10  10    8
  27  E Twardowska        1.5 SL        25         25
  28  J Rebajn          2.5 SL      24  24       
      L Zieliński       0.0 SL      24  24       
  30  L Jaworski        7.0 SL      20       4   16
      M Madej           2.5 SL      20       4   16
      M Mendrek         0.0 SL      20  20       
      A Sankowski       0.0 NZ      20   4  12    4
      P Sankowski       0.0 NZ      20   4  12    4
      K Sztajnert       2.5 SL      20  20      
  36  K Parcia            2.0 SL        16         16
  37  H Kopernok        4.0 SL      14   6   8   
      A Kuźnar          0.0 NZ      14   6   8   
  39  B Kania           0.0 NZ       8   2   2    4
      M Kubale          0.0 NZ       8   2   2    4
      M Płaska            1.0 SL         8          8

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Doliny Miętusiej 8/11
43-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl