Wyniki GP Luty

BAROMETR MAXY
GP BSBS

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  21 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S          60.52  15    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  2  16 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336            59.00  13    
        Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S  
  3  26 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374            58.81  11    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  4  20 Jerzy Miś            4.0 SL  03370                 58.16   9    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  5  11 Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S          57.00   7    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
  6  22 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          56.22   5    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  7   4 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N       54.47   3    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  8  14 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          54.39   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  9   7 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S          53.61   3    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 10  23 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S          52.95   2    
        Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S  

 11   2 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          52.59   2    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 12  18 Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ     51.69   2    
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 13   8 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            51.33   1    
        Jacek Cholewik       7.0 SL  07290    
 14  25 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S      50.59   1    
        Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S  
 15  10 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          50.55
        Tomasz Kłys          2.5 SL  09835    
 16  28 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S      49.90
        Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525    
 17   5 Katarzyna Parcia     2.0 SL  13573 K          49.88
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
 18  13 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532            47.88
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
 19  24 Marek Blat           7.0 SL  12474                47.68
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
 20   9 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843               47.41
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  

 21   1 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N        47.27
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 22  17 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S        47.03
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 23  19 Janusz Hamryszak     0.0 SL                     45.10
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  
 24  12 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S         43.14
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 25   6 Marian Pająk         0.0 SL                          39.44
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 26  27 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K           39.20
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 27  15 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J               37.34
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 28   3 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N            36.85
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
                           -----
                 Suma WK = 211.5

GP BSBS

Jutrzejsze GP BSBS odbędzie się normalnie w Hotelu Transportowiec

Wyniki turnieju z dnia 20.02.2012

TURNIEJ LOKLANY
BAROMETR BIELSKO-BIAŁA
CAVENDISH UŚREDNIONY

M-CE NR                                                      +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   3 Bogdan Bialik        0.0 SL                            47.10  14    
        Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S  
  2  13 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S            40.60  12    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
  3  26 Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S          40.15  10    
        Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374    
  4   6 Łukasz Brede        12.0 MA  04109   -0.50   26.82   8    
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
  5   2 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S         25.73   6    
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
  6  21 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S            20.19   4    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  7  16 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532           19.77   3    
        Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843    
  8  11 Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S          18.52   3    
        Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336    
  9  22 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S      17.88   2    
        Jerzy Skwark         7.0 SL  03497    
 10   9 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214             15.68   2    
        Krzysztof Szymala    4.0 SL  03541   
 11   8 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          5.17   2    
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 12  12 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N      -0.30   1    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
 13  19 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          -2.85   1    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
 14  25 Jacek Cholewik       7.0 SL  07290             -4.68
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
 15  17 Janusz Hamryszak     0.0 SL                     -4.75
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  
 16  14 Marian Pająk         0.0 SL                         -5.52
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 17  20 Stanisław Nowak      2.0 SL  09868 S          -6.60
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
 18  18 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N           -8.40
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 19  10 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J       -10.52
        Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ
 20   1 Tadeusz Zawada       0.5 SL  15338 S         -11.07
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N 
 21   4 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS       -12.65
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
 22   7 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N            -32.73
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 23   5 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S        -34.52
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 24  23 Agata Szatan         1.5 SL  12771 K          -40.07
        Dariusz Szatan       1.5 SL  12772    
 25  24 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J              -43.35
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 26  15 Andrzej Nagórnicki   0.0 SL        S           -60.11
        Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S  
                           -----
                 Suma WK = 186.5

GP Czechowic-Dziedzic

TURNIEJ BAROMETR MAXY NA DOCHODZENIE


   M-CE NR                                                  +/-   WYNIK    %   PKL PDF   NAGRODA
--------------------------------------------------------------------------------------
  1   7 BREDE L-JAWORSKI L           19.0 SL            174.90 64.78  13    
  2  12 MICHALEK J-STWORZEWICZ J     25.0 SL     167.00 61.85   9    
  3   4 PLASKA M-CHODACKI M           2.0 SL          154.30 57.15   5    
      6 SROKA J-BREDE J               6.0 SL                154.30 57.15   3    
  5   5 KUS T-BAKALARZ A             11.0 SL             140.60 52.07   2    
  6  10 BUMBAR E-BUMBAR S             5.0 SL           128.10 47.44   1    
  7   2 KOTULA J-RAZOWSKI R               NZ            124.90 46.26
  8   3 PUCHALA W-KOZIOL K            8.0 SL           123.50 45.74
  9   1 NOWAK S-BRUTKOWSKI J          4.0 SL        119.50 44.26
 10  11 BUDZYN B-BUDZYN L            11.0 SL          112.50 41.67
 11   9 SZATAN A-SZATAN D             2.0 SL            111.20 41.19
 12   8 HANDZLIK M-DZIEGIEL J             NZ            109.20 40.44
                                    -----
                          Suma WK =  93.0
                    100% rozdania =    10
                    100% turnieju =   270

KMP Luty Pełne wyniki

KMP BIELSKO-BIAŁA

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  13 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S    +0.76 59.79  13    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  2   5 Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525      +0.91 58.57  11    
        Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S  
  3  25 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J    +0.91 58.17   9    
        Joanna Sroka         2.0 WP  10591 KJ
  4   9 Bogdan Bialik        0.0 SL             +0.91 58.03   7    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
  5   3 Bożena Budzyn        7.0 SL  03076 KS   -0.15 56.52   5    
        Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S  
  6  10 Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S          54.41   3    
        Krzysztof Kozioł     4.0 SL     09843 
  7  22 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N    -0.15 54.31   3    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  8  19 Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846      +0.76 53.07   2    
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
  9  24 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          52.69   2    
        Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S  
 10   1 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N    -0.15 51.33   2    
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  

 11  15 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374      +0.91 51.27   1    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
 12  11 Tadeusz Zawada       0.5 SL  15338 S    +0.91 50.15   1    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 13  17 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214      +0.61 50.10   1    
        Krzysztof Szymala    4.0 SL  03541    
 14   8 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            49.61       1
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
 15  14 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S    -0.15 49.48     1
        Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S  
 16  21 . Jąkalski           0.0 SL             +0.91 48.85            1
        . Fedyczkowska       0.0 SL        K  
 17   7 Grzegorz Plewniak    4.0 SL  03434      +0.76 48.64    1
        Jacek Szczerbowski   4.0 SL  03529    
 18   4 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S    -0.61 47.57        1
        Joanna Brede         4.0 SL  09794 K  
 19  23 Stanisław Kulka      0.0 SL             +0.61 47.33         1
        Kazimierz Łoziński   0.5 SL  12768 S  
 20   2 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          45.03       1
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  

 21   6 Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S          44.20      1
        Bolesław Ficek       0.0 SL           
 22  18 Jerzy Miś            4.0 SL  03370            44.00           1
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
 23  16 Marian Pająk         0.0 SL             -0.15 43.05         1
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 24  12 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S    -0.15 42.81   1
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 25  20 X. Nagórski          0.0 SL        S    -0.15 36.46          1
        Kazimierz Wądrzyk    0.5 SL  11088 S  
                           -----
                 Suma WK = 164.0

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Doliny Miętusiej 8/11
43-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl