Wyniki z turnieju 03.05.2012

BAROMETR BIELSKO-BIAŁA MARZEC

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  18 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            63.27  14    
        Tomasz Kłys          2.5 SL  09835    
  2  13 Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J          60.81  12    
        Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S  
  3   6 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S          57.51  10    
        Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S  
  4   2 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N          57.27   7    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  5   1 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N          56.63   5    
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
  6  24 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          56.53   3    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  7   9 Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S          54.18   3    
        Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S  
  8  21 Bolesław Ficek       0.0 SL                   53.40   2    
        Włodzimierz Moniuk   2.0 SL  11087 S  
  9  12 Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S          53.23   2    
        Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S  
 10  22 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336            53.16   2    
        Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S  

 11   5 Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S          52.83   1    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
 12  16 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          51.75   1    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
 13   4 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N          49.02  
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
 14  19 Leszek Jaworski      7.0 SL  03214            48.96  
        Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S  
 15  11 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843            48.72  
        Mieczysław Madej     2.0 SL  08532    
 16  15 Marian Gacek         2.5 SL  03144 S          48.38  
        Tadeusz Tkaczyk      2.5 SL  03551 N  
 17  14 Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S          48.22  
        Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S  
 18   3 Bogdan Bialik        0.0 SL                   47.91  
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 19   8 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J          42.79  
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 20  20 Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K          41.68  
        Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K  

 21  23 Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S          40.47  
        Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S  
 22  17 Janusz Kozula        4.0 SL  07343 N          39.83  
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 23  10 Marian Pająk         0.0 SL                   36.97  
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 24   7 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S          36.46  
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
                           -----
                 Suma WK = 174.0

Turniej 5 marzec

Turniej 5 marca odbędzię tak jak zawsze o godzinie 17 w Hotelu Transportowiec.

Wyniki GP Luty

BAROMETR MAXY
GP BSBS

M-CE NR                                          +/-    %   PKL PDF   NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
  1  21 Jan Pustelnik        7.0 SL  03449 S          60.52  15    
        Jan Szybalski        2.5 SL  03526 S  
  2  16 Andrzej Starzyk      1.0 SL  15336            59.00  13    
        Janusz Buksa         4.0 SL  09797 S  
  3  26 Bogusław Mojżesz     2.5 SL  03374            58.81  11    
        Mariusz Podsiadło    7.0 SL  07440    
  4  20 Jerzy Miś            4.0 SL  03370                 58.16   9    
        Jerzy Mojżesz        2.5 SL  03375 S  
  5  11 Lesław Budzyn        4.0 SL  03077 S          57.00   7    
        Robert Kulka         7.0 SL  03297 N  
  6  22 Jerzy Michałek      18.0 SL  05718 S          56.22   5    
        Jerzy Stworzewicz    7.0 SL  07475 N  
  7   4 Aleksander Łabędzki 13.0 SL  08703 N       54.47   3    
        Adam Kołodziejczyk   2.0 SL  07339 N  
  8  14 Kazimierz Cios       7.0 SL  03104 S          54.39   3    
        Leszek Krzeczek      7.0 SL  03281 N  
  9   7 Tadeusz Dudziak      4.0 SL  07144 S          53.61   3    
        Janusz Wardas        2.5 SL  07424    
 10  23 Józef Brutkowski     2.0 SL  11960 S          52.95   2    
        Andrzej Mrowiec      1.5 SL  11957 S  

 11   2 Adam Pietrzak        7.0 SL  03426 S          52.59   2    
        Tadeusz Nędzi        7.0 SL  03387 S  
 12  18 Elżbieta Twardowska  1.5 SL  11882 KJ     51.69   2    
        Maksymilian Chodacki 1.0 SL  14619 J  
 13   8 Łukasz Brede        12.0 MA  04109            51.33   1    
        Jacek Cholewik       7.0 SL  07290    
 14  25 Bogdan Macierzyński  1.5 SL  11956 S      50.59   1    
        Leszek Mucha         0.5 SL  15329 S  
 15  10 Tomasz Kuś           7.0 SL  03300 S          50.55
        Tomasz Kłys          2.5 SL  09835    
 16  28 Zbigniew Durańczyk   7.0 SL  03124 S      49.90
        Aleksy Swoboda       4.0 SL  03525    
 17   5 Katarzyna Parcia     2.0 SL  13573 K          49.88
        Leszek Jaworski      7.0 SL  03214    
 18  13 Mieczysław Madej     2.0 SL  08532            47.88
        Krzysztof Sałaj      0.0 SL  15846    
 19  24 Marek Blat           7.0 SL  12474                47.68
        Józef Sordyl         4.0 SL  13138 S  
 20   9 Krzysztof Kozioł     4.0 SL  09843               47.41
        Janusz Bachrach      4.0 SL  03033 S  

 21   1 Adam Kuklewicz       2.5 SL  03295 N        47.27
        Roman Mosór          2.5 SL  03379 S  
 22  17 Leon Smyczyński      0.0 SL  13421 S        47.03
        Andrzej Kochmański   0.0 SL        S  
 23  19 Janusz Hamryszak     0.0 SL                     45.10
        Tadeusz Owcarz       0.0 SL  09872 S  
 24  12 Zbigniew Mańdok      4.0 SL  07369 S         43.14
        Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL  07421 S  
 25   6 Marian Pająk         0.0 SL                          39.44
        Kazimierz Anaszko    2.5 SL  07279 S  
 26  27 Jadwiga Mysłowska    0.0 SL        K           39.20
        Jadwiga Wysocka      0.0 SL        K  
 27  15 Ryszard Jąkalski     0.0 SL        J               37.34
        Lucyna Fedyczkowska  0.0 SL        KJ
 28   3 Jerzy Rebajn         2.5 SL  03461 N            36.85
        Leszek Zieliński     0.0 SL  13422 S  
                           -----
                 Suma WK = 211.5

Grand Prix BSBS -punktacja długofalowa

 

Nr. Imię i Nazwisko WK/Region 31.01 27.02
1 Jan Szybalski 2.5 SL 59,54 60,52 120,06
2 Jan Pustelnik 7.0 SL 59,54 60,52 120,06
3 Jerzy Michałek 18.0 SL 62,63 56,22 118,85
4 Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 62,63 56,22 118,85
5 Janusz Buksa 4.0 SL 51,44 59,00 110,44
6 Mariusz Podsiadło   7.0 SL 50,45 58,81 109,26
7 Bogusław Mojżesz 2.5 SL 50,45 58,81 109,26
8 Janusz Wardas 2.5 SL 55,62 53,61 109,23
9 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 55,62 53,61 109,23
10 Lesław Budzyn 4.0 SL 52,16 57,00 109,16
11 Jerzy Miś 4.0 SL 50,46 58,16 108,62
12 Jerzy Mojżesz 2.5 SL 50,46 58,16 108,62
13 Józef Brutkowski 2.0 SL 53,36 52,95 106,31
14 Adam Pietrzak 7.0 SL 53,49 52,59 106,08
15 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 53,49 52,59 106,08
16 Łukasz Brede 12.0 MA 54,37 51,33 105,70
17 Leszek Mucha 0.5 SL 53,36 50,59 103,95
18 Robert Kulka 7.0 SL 46,90 57,00 103,90
19 Kazimierz Cios 7.0 SL 49,12 54,39 103,51
20 Józef Sordyl 4.0 SL 55,56 47,68 103,24
21 Marek Blat 7.0 SL 55,56 47,68 103,24
22 Jacek Cholewik 7.0 SL 51,44 51,33 102,77
23 Andrzej Mrowiec 1.5 SL 49,28 52,95 102,23
24 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 46,38 54,47 100,85
25 Aleksander Łabędzki 13.0 SL 46,38 54,47 100,85
26 Leon Smyczyński 0.0 SL 53,36 47,03 100,39
27 Andrzej Kochmański 0.0 SL 53,36 47,03 100,39
28 Bogdan Macierzyński 1.5 SL 49,28 50,59 99,87
29 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 49,25 49,90 99,15
30 Aleksy Swoboda 4.0 SL 49,25 49,90 99,15
31 Maksymilian Chodacki 1.0 SL 47,23 51,69 98,92
32 Elżbieta Twardowska 1.5 SL 47,23 51,69 98,92
33 Adam Kuklewicz 2.5 SL 50,15 47,27 97,42
34 Roman Mosór 2.5 SL 50,15 47,27 97,42
35 Janusz Bachrach 4.0 SL 49,12 47,41 96,53
36 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 53,27 43,14 96,41
37 Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 53,27 43,14 96,41
38 Tomasz Kłys 2.5 SL 45,75 50,55 96,30
39 Tomasz Kuś 7.0 SL 45,75 50,55 96,30
40 Mieczysław Madej 2.0 SL 47,84 47,88 95,72
41 Krzysztof Kozioł 4.0 SL 47,84 47,41 95,25
42 Leszek Jaworski 7.0 SL 44,45 49,88 94,33
43 Katarzyna Parcia 2.0 SL 44,45 49,88 94,33
44 Jerzy Rebajn 2.5 SL 53,80 36,85 90,65
45 Leszek Zieliński 0.0 SL 53,80 36,85 90,65
46 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL 50,77 39,20 89,97
47 Jadwiga Wysocka 0.0 SL 50,77 39,20 89,97
48 Marian Pająk 0.0 SL 42,66 39,44 82,10
49 Lucyna Fedyczkowska 0.0 SL 31,73 37,34 69,07
50 Ryszard Jąkalski 0.0 SL 31,73 37,34 69,07
51 Andrzej Starzyk 1.0 SL   59,00 59,00
52 Leszek Krzeczek 7.0 SL   54,39 54,39
53 Jerzy Skwark 7.0 SL 54,37   54,37
54 Bożena Budzyn 7.0 SL 52,16   52,16
55 Katarzyna Michałek 7.0 SL 50,09   50,09
56 Krzysztof Gacek 2.5 SL 50,09   50,09
57 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 48,78   48,78
58 Zenon Gadt 0.0 SL 48,78   48,78
59 Krzysztof Sałaj 0.0 SL   47,88 47,88
60 Tadeusz Zawada 0.5 SL 46,90   46,90
61 Janusz Hamryszak 0.0 SL   45,10 45,10
62 Tadeusz Owczarz 0.0 SL   45,10 45,10
63 Bolesław Ficek 0.0 SL 42,66   42,66
64 Kazimierz Anaszko 2.5 SL   39,44 39,44
65 Kazimierz Wądrzyk 0.0 SL 39,38   39,38
66 Andrzej Nagórnicki 0.0 SL 39,38   39,38

 

GP BSBS

Jutrzejsze GP BSBS odbędzie się normalnie w Hotelu Transportowiec

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Doliny Miętusiej 8/11
43-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl