Zaproszenie na Turniej Brydżowy im. Stanisława Buksy
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 18, czerwiec 2012 20:19
- Adrian
Z okazji Festiwalu Plackorzy (Dni Andrychowa) KLUB BRYDŻOWY BESKID ANDRYCHÓW oraz CENTRUM KULTURY I WYPOCZYNKU W ANDRYCHOWIE zapraszają na:
TURNIEJ BRYDŻOWY im. Stanisława Buksy
Turniej odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przy ulicy Szewskiej 7 w dniu 23 czerwca 2012 roku o godzinie 10.30
Opłata startowa w turnieju:
20 zł od osoby.
10 zł od osoby - młodzież do lat 18
Turniej prowadzony będzie barometrem
Dla zwycięzców przewidziane nagrody i puchary.
Wyniki turnieju z dnia 17.06.2012
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 18, czerwiec 2012 18:54
- Adrian
CAVENDISH UŚREDNIONY
17.06.2012 TURNIEJ LOKALNY BB
Roman Mosór Tadeusz Tkaczyk
M-CE NR +/- RAZEM PKL PDF NAGRODA
------------------------------------------------------------------------------
1 9 Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N 33.44 13
Roman Mosór 2.5 SL 03379 S
10 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S 33.44 13
Joanna Brede 4.0 SL 09794 K
3 17 Bolesław Ficek 0.0 SL 29.67 10
Kazimierz Łoziński 0.5 SL 12768 S
4 20 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S 28.00 7
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
5 16 Jerzy Michałek 18.0 SL 05718 S +2.72 24.50 4
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
6 12 Piotr Kamiński 2.5 MP 10616 S 23.00 3
Krzysztof Szymala 4.0 SL 03541
7 8 Janusz Kozula 4.0 SL 07343 N 14.44 3
Janusz Wardas 2.5 SL 07424
8 14 Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S 11.67 2
Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S
9 7 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS 9.33 2
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 S
10 5 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S +2.60 5.71 1
Robert Kulka 7.0 SL 03297 N
11 1 Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S 0.33 1
Bogdan Bialik 0.0 SL 15974
12 3 Tomasz Kłys 2.5 SL 09835 -0.56
Leszek Jaworski 7.0 SL 03214
13 13 Krzysztof Kozioł 4.0 SL 09843 -3.00
Aleksander Łabędzki 13.0 SL 08703 N
14 18 Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N +2.60 -4.07
Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S
15 21 Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S +2.60 -12.96
Józef Brutkowski 2.0 SL 11960 S
16 19 Agata Szatan 1.5 SL 12771 K +2.60 -17.62
Dariusz Szatan 1.5 SL 12772
17 6 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S -19.67
Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S
18 15 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL K +2.60 -20.29
Jadwiga Wysocka 0.0 SL K
19 2 Marian Pająk 0.0 SL +2.60 -32.84
Ryszard Jąkalski 0.0 SL J
20 11 Maksymilian Chodacki 1.0 SL 14619 J +2.60 -38.40
Elżbieta Twardowska 1.5 SL 11882 KJ
21 4 Jerzy Miś 4.0 SL 03370 +2.60 -40.62
Jerzy Mojżesz 2.5 SL 03375 S
-----
Suma WK = 170.0
KMP Czerwiec
- Szczegóły
- Utworzono: niedziela, 10, czerwiec 2012 10:08
- Adrian
Przypominam, że jutro to jest poniedziałek gramy KMP, bardzo proszę o punktualność:)
Wyniki KMP Czerwiec
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 11, czerwiec 2012 22:31
- Adrian
KMP CZERWIEC 12.06.2012
Jerzy Stworzewicz Jerzy Michałek
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
1 8 Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N 63.67 21
Jerzy Michałek 18.0 SL 05718 S
2 7 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S +0.91 59.29 15
Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S
3 17 Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N +0.91 59.27 11
Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S
4 15 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S +0.91 57.83 7
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
5 19 Robert Kulka 7.0 SL 03297 N +0.91 56.24 4
Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S
6 11 Bożena Budzyn 7.0 SL 03076 KS +0.91 56.07 3
Lesław Budzyn 4.0 SL 03077 S
7 18 Mariusz Podsiadło 7.0 SL 07440 52.75 3
Bogusław Mojżesz 2.5 SL 03374
8 6 Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S 51.31 2
Bogdan Bialik 0.0 SL 15974
9 5 Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S +0.91 51.23 2
Tomasz Kłys 2.5 SL 09835
10 1 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 07339 N +0.91 50.96 1
Aleksander Łabędzki 13.0 SL 08703 N
11 21 Józef Brutkowski 2.0 SL 11960 S +0.91 49.90 1
Marian Pająk 0.0 SL
12 3 Jerzy Rebajn 2.5 SL 03461 N +0.91 49.36 1
Roman Mosór 2.5 SL 03379 S
13 2 Leon Smyczyński 0.0 SL 13421 S 48.71 1
Andrzej Kochmański 0.0 SL S
14 16 Marek Witek 18.0 SL 07431 48.52 1
Jerzy Skwark 7.0 SL 03497
15 13 Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S +0.91 48.25 1
Kazimierz Łoziński 0.5 SL 12768 S
16 12 Jadwiga Mysłowska 0.0 SL K 46.48 1
Jadwiga Wysocka 0.0 SL K
17 20 Janusz Buksa 4.0 SL 09797 S 45.01 1
Piotr Kamiński 2.5 MP 10616 S
18 9 Janusz Wardas 2.5 SL 07424 +0.91 43.78 1
Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 07421 S
19 4 Joanna Brede 4.0 SL 09794 K 43.72 1
Joanna Sroka 2.0 WP 10591 KJ
20 10 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S 41.73 1
Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S
21 14 Mieczysław Madej 2.5 SL 08532 35.91 1
Krzysztof Sałaj 0.0 SL 15846
-----
Suma WK = 188.5
Wyniki GP BSBS 04.06.12
- Szczegóły
- Utworzono: poniedziałek, 04, czerwiec 2012 19:44
- Adrian
GP BSBS CZERWIEC
TURNIEJ LOKALNY 04.06.12
Jerzy Miś Jerzy Mojżesz
M-CE NR +/- % PKL PDF NAGRODA
-----------------------------------------------------------------------------
1 21 Jerzy Miś 4.0 SL 03370 63.96 15
Jerzy Mojżesz 2.5 SL 03375 S
2 18 Zbigniew Durańczyk 7.0 SL 03124 S 60.97 13
Aleksy Swoboda 4.0 SL 03525
3 16 Adam Kołodziejczyk 2.0 SL 07339 N 57.69 11
Aleksander Łabędzki 13.0 SL 08703 N
4 28 Stanisław Kulka 0.0 SL 57.41 9
Ryszard Jąkalski 0.0 SL J
5 9 Joanna Sroka 2.0 WP 10591 KJ 56.13 7
Joanna Brede 4.0 SL 09794 K
6 24 Bogusław Mojżesz 2.5 SL 03374 55.41 5
Mariusz Podsiadło 7.0 SL 07440
7 3 Zbigniew Mańdok 4.0 SL 07369 S 55.27 3
Tadeusz Szendzielarz 4.0 SL 07421 S
8 25 Janusz Bachrach 4.0 SL 03033 S 54.70 3
Krzysztof Kozioł 4.0 SL 09843
9 8 Kazimierz Cios 7.0 SL 03104 S 54.56 3
Leszek Krzeczek 7.0 SL 03281 N
10 5 Jerzy Michałek 18.0 SL 05718 S 54.42 2
Jerzy Stworzewicz 7.0 SL 07475 N
11 23 Leszek Zieliński 0.0 SL 13422 S 51.99 2
Stanisław Waliczek 2.5 SL 07422 S
12 19 Jan Pustelnik 7.0 SL 03449 S 51.42 2
Jan Szybalski 2.5 SL 03526 S
13 11 Adam Pietrzak 7.0 SL 03426 S 51.28 1
Tadeusz Nędzi 7.0 SL 03387 S
14 15 Włodzimierz Moniuk 2.0 SL 11087 S 49.57 1
Józef Brutkowski 2.0 SL 11960 S
15 4 Jerzy Skwark 7.0 SL 03497 49.00
Łukasz Brede 13.0 MA 04109
16 26 Tadeusz Owcarz 0.0 SL 09872 S 48.86
Marian Gacek 2.5 SL 03144 S
1 Robert Kulka 7.0 SL 03297 N 48.86
Tomasz Kuś 7.0 SL 03300 S
6 Stanisław Nowak 2.0 SL 09868 S 48.86
Tadeusz Tkaczyk 2.5 SL 03551 N
19 10 Małgorzata Kmiecik 0.0 SL 12252 K 47.72
Leszek Jaworski 7.0 SL 03214
20 2 Bogdan Bialik 0.0 SL 15974 47.01
Tomasz Kłys 2.5 SL 09835
21 22 Kazimierz Anaszko 2.5 SL 07279 S 46.72
Kazimierz Łoziński 0.5 SL 12768 S
22 13 Agata Szatan 1.5 SL 12771 K 46.15
Dariusz Szatan 1.5 SL 12772
23 20 Józef Sordyl 4.0 SL 13138 S 45.73
Katarzyna Michałek 7.0 SL 03356 K
24 14 Tadeusz Dudziak 4.0 SL 07144 S 45.16
Janusz Wardas 2.5 SL 07424
25 17 Janusz Buksa 4.0 SL 09797 S 42.74
Piotr Kamiński 2.5 MP 10616 S
26 12 Mieczysław Madej 2.0 SL 08532 42.02
Krzysztof Sałaj 0.0 SL 15846
27 7 Adam Kuklewicz 2.5 SL 03295 N 34.76
Roman Mosór 2.5 SL 03379 S
28 27 Marian Pająk 0.0 SL 31.62
Bolesław Ficek 0.0 SL
Więcej artykułów…
Podkategorie
Dane Stowarzysznia
Doliny Miętusiej 8/1143-316 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664
Numer konta
PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 08 1020 1390 0000 6802 0634 9247Kontakt
Adrian Bakalarze-mail: bakadrian@interia.pl