Mityng Barbórkowy

 

W dnaich 2-4.12 w Chorzowie w ramach Mityngu Barbórkowego zaostały rozegrane 2 turnieje na maxy i 2 turnieje na impy.

Dobrze wypadli zawodnicy naszego stowarzyszenia zajmując w poszczególnych turniejach bardzo dobre wysokie miejsca :

Mityng Barbórkowy 2011
Turniej par na zapis maksymalny
Chorzów, 3.12.2011 r.

 

3 11 Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
18.0
18.0
SL
SL
03345
05718
 
S
62.63 13 33
4 4 Łukasz Brede
Tomasz Kłys
12.0
2.5
MA
SL
04109
09835
 
 
61.50 12 30

 

Mityng Barbórkowy 2011
Turniej par na impy
Chorzów, 3.12.2011 r.

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL PDF
1 1 Ryszard Kiełczewski
Ewa Sobolewska
18.0
13.0
ZP
MA
06274
01643
S
K
63.81 16 41
2 11 Marek Witek
Jerzy Skwark
18.0
7.0
SL
SL
07431
03497
 
 
43.85 15 37
3 32 Marek Kolczok
Dietmar Warzecha
4.0
4.0
SL
SL
03254
03578
 
S
32.47 13 33
4 29 Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
18.0
18.0
SL
SL
07341
03266
S
S
31.44 11 30
5 13 Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
4.0
4.0
SL
SL
03231
03232
K
 
26.42 10 28
6 17 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
7.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
25.19 8 26
7 20 Łukasz Brede
Tomasz Kłys
12.0
2.5
MA
SL
04109
09835
 
 
25.05 7 24

Mityng Barbórkowy 2011
Mistrzostwa Śląska Par na Impy
Chorzów, 4.12.2011 r.

miejsce numer   WK okręg PZBS   SESJA 1 SESJA 2 WYNIK PKL
1 20 Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
18.0
18.0
SL
SL
03345
05718
 
S
35.20 27.14 62.35 50
2 41 Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
18.0
2.5
SL
SL
03266
10219
S
S
24.95 31.90 56.86 45
3 15 Tomasz Pilch
Marek Pieczka
18.0
7.0
SL
SL
07603
03423
 
 
-2.12 58.86 56.74 41
4 39 Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
7.0
4.0
SL
SL
03300
03541
S
 
34.75 20.67 55.41 37

 

Czytaj więcej: Mityng Barbórkowy

Akademicie Mistrzostwa Śląska

W dniu 29 listopada na Politechnice Śląskiej w Gliwicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska. Wygrała Para A. Bakalarz - P. Kaleta. Najlepsza w klasyfikacji uczelni Politechnika Śląska.

Oficjalne wyniki

Czytaj więcej: Akademicie Mistrzostwa Śląska

Wyniki turnieju Grand Prix BSBS z dnia 28 listopada 2011


M-CE NR                                                   +/-  RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
---------------------------------------------------------------------------------------
  1  10 Bogusław Mojżesz              2.5 SL  03374              42.00  15    
        Mariusz Podsiadło             7.0 SL  07440    
  2   5 Tomasz Kłys                   2.5 SL  09835                  38.80  13    
        Robert Kulka                  7.0 SL  03297 N  
  3  20 Bożena Budzyn                 7.0 SL  03076 KS          38.10  10    
        Lesław Budzyn                 4.0 SL  03077 S  
  4   2 Maksymilian Laszczak-Chodacki 1.0 SL  14619 J      32.30   7    
        Elżbieta Twardowska           1.5 SL  11882 KJ
  5  21 Łukasz Brede                 12.0 MA  04109               30.40   5    
        Leszek Jaworski               7.0 SL  03214    
  6  19 Kazimierz Cios                7.0 SL  03104 S              19.90   3    
        Leszek Krzeczek               7.0 SL  03281 N  
  7   4 Aleksander Łabędzki          13.0 SL  08703 N           16.40   3    
        Adam Kołodziejczyk            2.0 SL  07339 S  
  8   7 Joanna Brede                  4.0 SL  09794 K              15.10   2    
        Jan Pustelnik                 7.0 SL  03449 S  
  9   8 Zbigniew Durańczyk            7.0 SL  03124             14.30   2    
        Jerzy Skwark                  7.0 SL  03497    
 10  11 Jerzy Michałek               18.0 SL  05718 S           12.90   1    
        Jerzy Stworzewicz             7.0 SL  07475 S  

 11  16 Zbigniew Mańdok               4.0 SL  07369 S          12.60   1    
        Janusz Wardas                 2.5 SL  07424    
 12   1 Leszek Mucha                  0.0 SL  15329 S            10.80
        Józef Brutkowski              2.0 SL  11960 S  
 13  13 Jadwiga Mysłowska             0.0 SL        K            -5.50
        Jadwiga Wysocka               0.0 SL        K  
 14   6 Adam Kuklewicz                2.5 SL  03295 N           -9.10
        Roman Mosór                   2.5 SL  03379    
 15  17 Tomasz Kuś                    7.0 SL  03300 S           -13.40
        Krzysztof Szymala             4.0 SL  03541    
 16   9 Tadeusz Nędzi                 7.0 SL  03387              -23.50
        Bogdan Bialik                 0.0 SL           
 17  14 Marek Blat                    7.0 SL  12474               -24.50
        Józef Sordyl                  4.0 SL  13138 S  
 18  18 Tadeusz Tkaczyk               2.5 SL  03551 N         -25.40
        Stanisław Nowak               2.0 SL  09868 S  
 19   3 Andrzej Mrowiec               1.5 SL  11957 S          -35.10
        Bogdan Macierzyński           1.5 SL  11956 S  
 20  15 Włodzimierz Moniuk            2.0 SL  11087 S         -35.90
        Jerzy Rebajn                  2.5 SL  03461 N  

 21  22 Marian Pająk                  0.0 SL                         -45.70
        Bolesław Ficek                0.0 SL           
 22  12 Leon Smyczyński               0.0 SL  13421 S        -65.50
        Andrzej Kochmański            0.0 SL        S  
                                    -----
                          Suma WK = 185.0

Czytaj więcej: Wyniki turnieju Grand Prix BSBS z dnia 28 listopada 2011

XX - lecia sekcji brydża SKS Olimpijczyk 29.10.2011

Nowe zdjęcia:)

Link do zdjęć

III zjazd ligi okręgowej

W dziale "Liga Okręgowa" znajdują się wyniki i tabela po trzecim zjeździe ligi okręgowej. 

Czytaj więcej: III zjazd ligi okręgowej

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl