Wyniki turnieju z dnia 19.02.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

 

TURNIEJ LOKALNY

miejsce numer   WK okręg PZBS   % PKL
1 4 Jerzy Skwark
Marek Blat
13.0
11.0
SL
SL
03497
12474
S
S
65.35 20
2 14 Jan Szybalski
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03526
03379
S
S
58.76 17
3 11 Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SL
SL
03104
03281
S
N
58.51 14
4 22 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
56.14 11
5 17 Adam Pietrzak
Tadeusz Nędzi
9.0
7.0
SL
SL
03426
03387
N
S
55.02 9
6 7 Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SL
OP
17664
16272
S
 
53.66 6
7 19 Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
1.5
3.0
SL
SL
16435
09872
S
N
53.43 4
8 2 Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SL
SL
03300
13138
S
N
51.90 4
9 21 Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
5.0
7.0
SL
SL
03374
07440
 
 
51.60 3
10 24 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
51.49 3
11 5 Tadeusz Zawada
Marian Pająk
1.5
0.0
SL
SL
15338
17208
N
S
50.67 2
12 27 Pietro Vinci
Tadeusz Tkaczyk
0.5
4.0
SL
SL
18455
03551
 
N
50.30 2
13 6 Wiesław Smaza
Jerzy Lamirowski
7.0
0.5
SL
SL
03502
13414
S
S
49.85 1
14 18 Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.0
1.5
MP
MP
14626
17911
J
J
49.29 1
15 9 Janusz Kozula
Marian Gacek
4.0
3.0
SL
SL
07343
03144
N
S
49.23  
16 26 Tadeusz Dudziak
Tadeusz Szendzielarz
4.0
5.0
SL
SL
07144
07421
N
S
49.19  
17 23 Agata Szatan
Dariusz Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12771
12772
K
 
49.10  
18 16 Jerzy Stworzewicz
Jerzy Ujma
12.0
12.0
SL
SL
07475
03562
N
S
48.79  
19 8 Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
3.0
SL
SL
15974
07422
S
N
48.26  
20 15 Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
K
47.60  
21 3 Bolesław Ficek
Jerzy Rebajn
0.5
4.0
SL
SL
18090
03461
N
N
47.58  
22 20 Piotr Kamiński
Maciej Zarębski
5.0
4.0
SL
SL
10616
03619
S
 
46.94  
23 25 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL
03033
07369
N
S
45.52  
24 12 Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
3.0
5.0
SL
SL
10344
03370
 
S
44.97  
25 1 Tomasz Wacław
Henryk Płonka
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
44.39  
26 10 Józef Suchy
Aleksander Fedko
0.0
0.0
SL
SL
17608
18516
N
S
41.05  
27 13 Łukasz Stworzewicz
Jerzy Danel
1.5
0.0
SL
SL
17383
18485
 
S
40.39  

 

Wyniki turnieju z dnia 12.02.2018r.

TURNIEJ LOKALNY

 

miejsce numer   WK okręg PZBS   WYNIK PKL
1 7 Łukasz Stworzewicz
Jerzy Stworzewicz
1.5
12.0
SL
SL
17383
07475
 
N
46.00 19
2 20 Jerzy Miś
Krzysztof Gacek
5.0
3.0
SL
SL
03370
10344
S
 
44.00 16
3 8 Jan Szybalski
Roman Mosór
4.0
4.0
SL
SL
03526
03379
S
S
36.00 13
4 1 Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SL
SL
09794
07346
KS
S
35.00 11
5 11 Jerzy Skwark
Tomasz Kuś
13.0
7.0
SL
SL
03497
03300
S
S
27.00 8
6 24 Jan Pustelnik
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
03449
09835
S
 
21.00 5
7 21 Dariusz Szatan
Agata Szatan
2.0
2.0
SL
SL
12772
12771
 
K
18.00 4
8 17 Andrzej Kocurek
Tomasz Kocurek
0.5
0.5
SL
SL
18742
18743
S
 
7.00 3
9 23 Henryk Płonka
Tomasz Wacław
0.0
0.0
SL
SL
 
 
 
 
4.00 3
10 14 Kazimierz Płusa
Jerzy Lamirowski
4.0
0.5
SL
SL
07310
13414
 
S
3.00 2
11 25 Krzysztof Sałaj
Mieczysław Madej
2.0
4.0
SL
SL
15846
08532
 
S
1.00 2
12 9 Mariusz Bakalarski
Jadwiga Mysłowska
2.0
1.0
SL
SL
13992
17607
 
KS
0.00 1
  13 Tadeusz Szendzielarz
Tadeusz Dudziak
5.0
4.0
SL
SL
07421
07144
S
N
0.00 1
14 10 Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
7.0
9.0
SL
SL
03387
03426
S
N
-1.00  
  5 Józef Sordyl
Wiesław Puchała
5.0
5.0
SL
SL
13138
07443
N
S
-1.00  
16 22 Tadeusz Tkaczyk
Jadwiga Wysocka
4.0
1.0
SL
SL
03551
17606
N
KS
-7.00  
17 26 Tadeusz Owczarz
Bolesław Ficek
3.0
0.5
SL
SL
09872
18090
N
N
-12.00  
18 2 Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
2.5
3.0
SL
SL
15974
07422
S
N
-21.00  
19 15 Maciej Zarębski
Piotr Kamiński
4.0
5.0
SL
SL
03619
10616
 
S
-22.00  
20 18 Janusz Bachrach
Zbigniew Mańdok
5.0
5.0
SL
SL
03033
07369
N
S
-23.00  
21 6 Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
11.0
SL
SL
03281
03104
N
S
-26.00  
22 4 Jerzy Mojżesz
Bogusław Mojżesz
3.0
5.0
SL
SL
03375
03374
S
 
-27.00  
23 12 Marian Pająk
Tadeusz Zawada
0.0
1.5
SL
SL
17208
15338
S
N
-30.00  
24 3 Jerzy Danel
Jerzy Rebajn
0.0
4.0
SL
SL
18485
03461
S
N
-49.00  
25 16 Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
0.0
0.0
SL
SL
 
 
K
 
-50.00  
26 19 Piotr Birecki
Mateusz Dominik
0.0
1.0
SL
MP
 
14626
 
J
-58.00  

 

Tadeusz i Tadeusz zwycięzcami pierwszego turnieju z cyklu Grand Prix BSBS

 

 

 Tadeusz Szendzielarz          Tadeusz Dudziak

Wyniki turnieju z dnia 05.02.2018r.

m-ce para wk okręg klub wynik % PKL
1 20 Agata Szatan 2.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 63.54 19
Dariusz Szatan 2.0
2 18 Krzysztof Sałaj 2.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 61.14 15
Mieczysław Madej 4.0
3 13 Maciej Zarębski 4.0 SL Łukasz Andrychów 56.63 12
Jerzy Stworzewicz 12.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
4 7 Janusz Kozula 4.0 SL   53.53 8
Marian Gacek 3.0
5 4 Tomasz Kuś 7.0 SL DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE 53.50 4
Bogdan Bialik 2.5 Geostan Bielsko-Biała
6 2 Roman Mosór 4.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 52.98 4
Jan Szybalski 4.0
7 16 Jan Pustelnik 7.0 SL MASKÓR Żywiec 52.63 3
Bogusław Mojżesz 5.0 Drugi Sort Bielsko-Biała
8 14 Adam Pietrzak 9.0 SL SINGLETON ŚLĄSK 52.43 2
Tadeusz Nędzi 7.0 DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
9 11 Kazimierz Cios 11.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 52.37 2
Kazimierz Lichawski 11.0
10 15 Jerzy Ujma 12.0 SL JOCKER Oświęcim 50.58 1
Łukasz Stworzewicz 1.5 Łukasz Andrychów
11 9 Józef Sordyl 5.0 SL BIESY Czechowice-Dziedzice 49.65  
Zbigniew Mańdok 5.0  
12 5 Adam Łączny 5.0 MP   48.84  
Pietro Vinci 0.5 SL BOSMAL Bielsko-Biała
13 17 Jadwiga Wysocka 1.0 SL BESKIDY PARK 47.51  
Tadeusz Tkaczyk 4.0
14 3 Jerzy Danel   SL BOSMAL Bielsko-Biała 47.19  
Jerzy Rebajn 4.0
15 19 Mariusz Bakalarski 2.0 SL BOSMAL Bielsko-Biała 45.02  
Bolesław Ficek 0.5 BESKIDY PARK
16 8 Tadeusz Szendzielarz 5.0 SL   44.59  
Tadeusz Dudziak 4.0
17 1 Henryk Płonka       43.98  
Tomasz Wacław  
18 10 Jerzy Miś 5.0 SL Drugi Sort Bielsko-Biała 43.72  
Janusz Bachrach 5.0  
19 6 Marian Pająk   SL   41.09  
Tadeusz Zawada 1.5 BESKIDY PARK
20 12 Aleksander Fedko   SL UTW Olimpijczyk Bielsko-Biała 39.06  
Józef Suchy    

 

Rozkład turniejów lutowych 2018

5 luty Pajączek na maxy

12 luty Barometr na impy

19 luty GP BSBS zgodnie z wcześniejszym harmonogramem

26 luty Pajączek na maxy

Podkategorie

Dane Stowarzysznia

Aleja Armi Krajowej 316
43-309 Bielsko - Biała
KRS: 0000102989
REGON 072314917
NIP: 5471898664

Numer konta

PKOBP Oddział 1 w Bielsku-Białej ul.11 Listopada 15, 43-300 Bielsko-Biała 51 1020 1390 0000 6702 0111 4305

Kontakt

Adrian Bakalarz
e-mail: bakadrian@interia.pl